*347 311   

DBA disc brakes aust

DBA Race Performance plăcuțe frână față DB2400RP

Plăcuțe frână DBA Race Performance exclusiv pentru pistă și circuit: fricțiune stabilă peste 350 °C, compus ranforsat cu fibră de carbon.

New product

La comandă : 2buc.

La dvs cel tărziu: 3. 11.

1.408,30 RON cu TVA

DB2400RP   

9316391496249

Întrebări

Întrebări

DBA Race Performance plăcuțe frână față DB2400RP

DBA Race Performance plăcuțe frână față DB2400RP

Plăcuțe frână DBA Race Performance exclusiv pentru pistă și circuit: fricțiune stabilă peste 350 °C, compus ranforsat cu fibră de carbon.

Trimiteți întrebări magazinului despre acest produs.

* Câmp obligatoriu

  sau  Anulare

Informează

Informații legate de restocare

DBA Race Performance plăcuțe frână față DB2400RP

DBA Race Performance plăcuțe frână față DB2400RP

Pentru informații legate de disponibilitatea și restocarea produsului vă rugăm completați formularul.

* obigatoriu

  sau  Anulează

Plăcuțe frână DBA Race Performance exclusiv pentru pistă și circuit: fricțiune stabilă peste 350 °C, compus ranforsat cu fibră de carbon.

Plăcuțe frână RACE PERFORMANCE

Plăcuțele frână RACE PERFORMANCE (RP) sunt concepute exclusiv pentru pistă și circuit, oferind o fricțiune stabilă la temperaturi extreme de peste 350 °C (662 °F). Compusul ranforsat cu fibră de carbon oferă o rezistență excepțională și o frânare constantă în condiții severe.

Ideale pentru super sprint, curse pe circuit și alte aplicații de motorsport cu temperaturi ridicate. Nu sunt destinate utilizării pe drumurile publice.

Pentru performanță și constanță maxime, combinați plăcuțele RACE PERFORMANCE cu discurile canelate 5000 Series T3.

Codurile RACE PERFORMANCE sunt identificate prin sufixul RP.

Date tehnice:

  • Înălțime: 75,5 mm
  • Lățime: 127,2 mm
  • Grosime plăcuță: 15,9 mm

Compatibil cu:

  • Infiniti FX30D (2010–2013): 3.0 TD
  • Infiniti FX37 (2008–2013): 3.7
  • Infiniti FX50 (2008–2013): 5.0
  • Infiniti G37 (2008–2014): 3.7
  • Infiniti M30D (2010–2014): 3.0 TD
  • Infiniti M35h (2011–2014): 3.5 Hybrid
  • Infiniti M37 (2010–2014): 3.7
  • Infiniti Q50 (2016–2020): 3.0 Twin Turbo 304BHP, 3.0 Twin Turbo 405BHP
  • Infiniti Q50 Hybrid (2013–2020): 3.5 Hybrid 360BHP, 3.5 Hybrid 360BHP AWD
  • Infiniti Q60 (2013–2020): 3.7 S 320BHP
  • Infiniti Q60 Coupe (2016–2020): 2.0 Turbo 211BHP, 3.0 Twin Turbo 304BHP, 3.0 Twin Turbo 405BHP
  • Infiniti Q70 (2014–2020): 2.2 TD 170BHP, 3.0 TD 238BHP, 3.7 320BHP
  • Infiniti QX70 (2013–2017): 3.0 TD 238BHP, 5.0 390BHP
  • Nissan 370Z (2009–): 3.7 330BHP
  • Nissan 370Z Nismo (2009–): 3.7 355BHP
  • Nissan Skyline Coupe (V36) V36 (2007–2014): 3.7 Type-S

Scrie o recenzie

Scrie o recenzie







  sau  Anulează

Nu ați găsit răspunsul?
Introduceți o nouă întrebare
Aveți o întrebare? Căutați răspunsul.




MarcăModelTyp
INFINITIFX30D3.0 TD (2010-2013)
INFINITIFX373.7 (2008-2013)
INFINITIFX505.0 (2008-2013)
INFINITIG373.7 (2008-2014)
INFINITIM30D3.0 TD (2010-2014)
INFINITIM35h3.5 Hybrid (2011-2014)
INFINITIM373.7 (2010-2014)
INFINITIQ503.0 Twin Turbo 304BHP (2016-2020)
INFINITIQ503.0 Twin Turbo 405BHP (2016-2020)
INFINITIQ50 Hybrid3.5 Hybrid 360BHP (2013-2020)
INFINITIQ50 Hybrid3.5 Hybrid 360BHP AWD (2013-2020)
INFINITIQ603.7 S 320BHP (2013-2020)
INFINITIQ60 Coupe2.0 Turbo 211BHP (2016-2020)
INFINITIQ60 Coupe3.0 Twin Turbo 304BHP (2016-2020)
INFINITIQ60 Coupe3.0 Twin Turbo 405BHP (2016-2020)
INFINITIQ702.2 TD 170BHP (2014-2020)
INFINITIQ703.0 TD 238BHP (2014-2020)
INFINITIQ703.7 320BHP (2014-2020)
INFINITIQX703.0 TD 238BHP (2013-2017)
INFINITIQX705.0 390BHP (2013-2017)
NISSAN370Z3.7 330BHP (2009-2012)
NISSAN370Z3.7 330BHP (2012-)
NISSAN370Z Nismo3.7 355BHP (2009-)
NISSANSkyline Coupe (V36) V363.7 Type-S (2007-2014)

Compatibil cu aceste vehicule

Recent posts

Afișaje RWD POWER

Afișaje motorsport pentru monitorizarea parametrilor motorului
Read more
Cricuri și rampe

Cel mai important ajutor din garaj - cricul!
Read more
Garrett PowerMax pentru motoarele 1,9 TDI

Soluție Plug & Play pentru creșterea puterii
Read more
Intercoolere Races Motorsport

Noua evoluție a intercoolerelor Races.
Read more
Suspensii sport

Drumul către un comportament rutier mai bun: Cum alegi suspensia potrivită?
Read more
Garrett Powermax Fiat 500 Abarth

Powermax aduce mai multă putere pentru racheta de buzunar Fiat 500 Abarth.
Read more
Garrett Motion

Garrett Motion este liderul tehnologic global în domeniul supraalimentării. Tehnologii dezvoltate în monoposturile de Formula 1, aplicate și în vehiculele de serie obișnuite.
Read more
Căști BELL

Cum să alegi casca potrivită de la BELL Racing?
Read more
Cum să instalezi un scaun sport?

Ghid simplu despre cum să îți echipezi interiorul cu un scaun sport.
Read more

Categorii Producători

Loading...