*347 369   

DBA disc brakes aust

DBA Race Performance plăcuțe frână față DB2341RP

Plăcuțe frână DBA Race Performance exclusiv pentru pistă și circuit: fricțiune stabilă peste 350 °C, compus ranforsat cu fibră de carbon.

New product

La comandă : 2buc.

La dvs cel tărziu: 10. 11.

1.202,30 RON cu TVA

DB2341RP   

9316391496232

Întrebări

Întrebări

DBA Race Performance plăcuțe frână față DB2341RP

DBA Race Performance plăcuțe frână față DB2341RP

Plăcuțe frână DBA Race Performance exclusiv pentru pistă și circuit: fricțiune stabilă peste 350 °C, compus ranforsat cu fibră de carbon.

Trimiteți întrebări magazinului despre acest produs.

* Câmp obligatoriu

  sau  Anulare

Informează

Informații legate de restocare

DBA Race Performance plăcuțe frână față DB2341RP

DBA Race Performance plăcuțe frână față DB2341RP

Pentru informații legate de disponibilitatea și restocarea produsului vă rugăm completați formularul.

* obigatoriu

  sau  Anulează

Plăcuțe frână DBA Race Performance exclusiv pentru pistă și circuit: fricțiune stabilă peste 350 °C, compus ranforsat cu fibră de carbon.

Plăcuțe frână RACE PERFORMANCE

Plăcuțele frână RACE PERFORMANCE (RP) sunt concepute exclusiv pentru pistă și circuit, oferind o fricțiune stabilă la temperaturi extreme de peste 350 °C (662 °F). Compusul ranforsat cu fibră de carbon oferă o rezistență excepțională și o frânare constantă în condiții severe.

Ideale pentru super sprint, curse pe circuit și alte aplicații de motorsport cu temperaturi ridicate. Nu sunt destinate utilizării pe drumurile publice.

Pentru performanță și constanță maxime, combinați plăcuțele RACE PERFORMANCE cu discurile canelate 5000 Series T3.

Codurile RACE PERFORMANCE sunt identificate prin sufixul RP.

Date tehnice:

  • Înălțime: 61,8 mm
  • Lățime: 151,2 mm
  • Grosime plăcuță: 15,8 mm

Compatibil cu:

  • CHEVROLET (Thailand) Colorado (2015–): 2.8 TD
  • HOLDEN (Thailand) Colorado (2015–): 2.8 TD
  • Infiniti Q50 (2013–2020): 2.0 Turbo 211BHP, 2.2 TD 170BHP
  • Infiniti Q50 Sport (2013–2020): 2.2 TD 170BHP
  • Infiniti Q60 Coupe (2016–2020): 2.0 Turbo 211BHP
  • Nissan X-Trail (2017–): 1.3 Turbo 160BHP, 1.7 TD 150BHP 4WD, 2.0 TD 177BHP
  • Nissan X-Trail 7 Seat (2014–): 1.6 TD 130BHP, 1.6 Turbo 163BHP
  • Renault Koleos 2 (2017–): 2.0 TD 175BHP 2WD, 2.0 TD 175BHP 4WD, 2.0 TD 190BHP 4WD

Scrie o recenzie

Scrie o recenzie







  sau  Anulează

Nu ați găsit răspunsul?
Introduceți o nouă întrebare
Aveți o întrebare? Căutați răspunsul.




MarcăModelTyp
CHEVROLET (Thailand)Colorado2.8 TD (2015-)
HOLDEN (Thailand)Colorado2.8 TD (2015-)
INFINITIQ502.0 Turbo 211BHP (2014-2020)
INFINITIQ502.2 TD 170BHP (2013-2020)
INFINITIQ50 Sport2.2 TD 170BHP (2013-2020)
INFINITIQ60 Coupe2.0 Turbo 211BHP (2016-2020)
NISSANX-Trail1.3 Turbo 160BHP (2019-)
NISSANX-Trail1.7 TD 150BHP 4WD (2019-)
NISSANX-Trail2.0 TD 177BHP (2017-)
NISSANX-Trail 7 Seat1.6 TD 130BHP (2014-)
NISSANX-Trail 7 Seat1.6 Turbo 163BHP (2015-)
RENAULTKoleos 22.0 TD 175BHP 2WD (2017-)
RENAULTKoleos 22.0 TD 175BHP 4WD (2017-)
RENAULTKoleos 22.0 TD 190BHP 4WD (2019-)

Compatibil cu aceste vehicule

Recent posts

Afișaje RWD POWER

Afișaje motorsport pentru monitorizarea parametrilor motorului
Read more
Cricuri și rampe

Cel mai important ajutor din garaj - cricul!
Read more
Garrett PowerMax pentru motoarele 1,9 TDI

Soluție Plug & Play pentru creșterea puterii
Read more
Intercoolere Races Motorsport

Noua evoluție a intercoolerelor Races.
Read more
Suspensii sport

Drumul către un comportament rutier mai bun: Cum alegi suspensia potrivită?
Read more
Garrett Powermax Fiat 500 Abarth

Powermax aduce mai multă putere pentru racheta de buzunar Fiat 500 Abarth.
Read more
Garrett Motion

Garrett Motion este liderul tehnologic global în domeniul supraalimentării. Tehnologii dezvoltate în monoposturile de Formula 1, aplicate și în vehiculele de serie obișnuite.
Read more
Căști BELL

Cum să alegi casca potrivită de la BELL Racing?
Read more
Cum să instalezi un scaun sport?

Ghid simplu despre cum să îți echipezi interiorul cu un scaun sport.
Read more

Categorii Producători

Loading...