Delivery free Frâne EBC Plăcuțe frână spate EBC Yellowstuff Street + Track DP41392R | race-shop.ro Mărește
Zadná náprava

*121 485   

EBC brakes

Plăcuțe frână spate EBC Yellowstuff Street + Track DP41392R

Plăcuțe frână spate EBC Yellowstuff Street + Track DP41392R – set pentru o axă, ECE R90. Pentru vehicule HYUNDAI și KIA.

New product

La comandă : 10+buc.

La dvs cel tărziu: 24. 11.

657,10 RON cu TVA

DP41392R   

5039221413929

Întrebări

Întrebări

Plăcuțe frână spate EBC Yellowstuff Street + Track DP41392R

Plăcuțe frână spate EBC Yellowstuff Street + Track DP41392R

Plăcuțe frână spate EBC Yellowstuff Street + Track DP41392R – set pentru o axă, ECE R90. Pentru vehicule HYUNDAI și KIA.

Trimiteți întrebări magazinului despre acest produs.

* Câmp obligatoriu

  sau  Anulare

Informații legate de restocare

Plăcuțe frână spate EBC Yellowstuff Street + Track DP41392R

Plăcuțe frână spate EBC Yellowstuff Street + Track DP41392R

Pentru informații legate de disponibilitatea și restocarea produsului vă rugăm completați formularul.

* obigatoriu

  sau  Anulează

Plăcuțe frână spate EBC Yellowstuff Street + Track DP41392R – set pentru o axă, ECE R90. Pentru vehicule HYUNDAI și KIA.

Potrivit pentru:

  • HYUNDAI: Getz (2002–2008), Santa Fe (1st Gen) (2000–2006), Sonata (2002–2006), Tucson (2004–2007), XG 25 (2000–2003), XG 30 (2000–2003)
  • KIA: Magentis (2002–2010), Sportage (JE / KM) (2004–2010)

Verificați codul piesei pentru vehiculul dvs. înainte de comandă.

Specificații tehnice:

  • Cod: DP41392R
  • Poziție: axa spate
  • Ambalaj: set pentru o axă
  • Omologare: ECE R90

Yellowstuff Street + Track – caracteristici:

  • compus cu frecare ridicată pentru condus rapid pe drum și track day
  • mușcătură puternică încă de la rece, rezistență mare la fading
  • potrivite pentru frânări puternice repetate
  • omologare ECE R90

Scrie o recenzie

Scrie o recenzie







  sau  Anulează

Nu ați găsit răspunsul?
Introduceți o nouă întrebare
Aveți o întrebare? Căutați răspunsul.




MarcăModelMotorAnPutereEtrier
HYUNDAIGetz1,62004-2007Akebono
HYUNDAIGetz1.5 TD2002-2008Akebono
HYUNDAISanta Fe2.0 TD2001-2006
HYUNDAISanta Fe2.42000-2006
HYUNDAISanta Fe2.72000-2006
HYUNDAISonata2,42002-2004
HYUNDAISonata2.02002-2005
HYUNDAISonata2.42004-2006
HYUNDAISonata2.72002-2005
HYUNDAITucson (Mk1)2.0 2WD2004-2007
HYUNDAITucson (Mk1)2.0 4WD2004-2007
HYUNDAITucson (Mk1)2.0 TD 2WD2004-2007
HYUNDAITucson (Mk1)2.0 TD 4WD2004-2007
HYUNDAITucson (Mk1)2.7 2WD2004-2007
HYUNDAITucson (Mk1)2.7 4WD2004-2007
HYUNDAIXG 252.52000-2003
HYUNDAIXG 303.02000-2003
KIAMagentis2,52002-2006
KIAMagentis2.02006-2010
KIAMagentis2.0 TD2006-2010
KIAMagentis2.72006-2010
KIAMagentis22002-2006
KIASportage2.02004-2010
KIASportage2.0 TD2004-2010
KIASportage2.72004-2010

Compatibil cu aceste vehicule

Recent posts

Afișaje RWD POWER

Afișaje motorsport pentru monitorizarea parametrilor motorului
Read more
Cricuri și rampe

Cel mai important ajutor din garaj - cricul!
Read more
Garrett PowerMax pentru motoarele 1,9 TDI

Soluție Plug & Play pentru creșterea puterii
Read more
Intercoolere Races Motorsport

Noua evoluție a intercoolerelor Races.
Read more
Suspensii sport

Drumul către un comportament rutier mai bun: Cum alegi suspensia potrivită?
Read more
Garrett Powermax Fiat 500 Abarth

Powermax aduce mai multă putere pentru racheta de buzunar Fiat 500 Abarth.
Read more
Garrett Motion

Garrett Motion este liderul tehnologic global în domeniul supraalimentării. Tehnologii dezvoltate în monoposturile de Formula 1, aplicate și în vehiculele de serie obișnuite.
Read more
Căști BELL

Cum să alegi casca potrivită de la BELL Racing?
Read more
Filtru de aer care economisește bani și crește performanța.

Un filtru care crește performanța, economisește bani și protejează mediul înconjurător. Este posibil așa ceva?
Read more

Categorii Producători

Loading...