*347 306   

DBA disc brakes aust

DBA Street Performance plăcuțe frână spate DB2401SP

Plăcuțe frână DBA Street Performance: mușcătură mai puternică decât plăcuțele OE, cu uzură și praf reduse. Pentru autoturisme de zi cu zi, mașini sport, vehicule 4WD, SUV-uri și vehicule comerciale ușoare.

New product

La comandă : 2buc.

La dvs cel tărziu: 2. 12.

745,60 RON cu TVA

DB2401SP   

9316391424150

Întrebări

Întrebări

DBA Street Performance plăcuțe frână spate DB2401SP

DBA Street Performance plăcuțe frână spate DB2401SP

Plăcuțe frână DBA Street Performance: mușcătură mai puternică decât plăcuțele OE, cu uzură și praf reduse. Pentru autoturisme de zi cu zi, mașini sport, vehicule 4WD, SUV-uri și vehicule comerciale ușoare.

Trimiteți întrebări magazinului despre acest produs.

* Câmp obligatoriu

  sau  Anulare

Informează

Informații legate de restocare

DBA Street Performance plăcuțe frână spate DB2401SP

DBA Street Performance plăcuțe frână spate DB2401SP

Pentru informații legate de disponibilitatea și restocarea produsului vă rugăm completați formularul.

* obigatoriu

  sau  Anulează

Plăcuțe frână DBA Street Performance: mușcătură mai puternică decât plăcuțele OE, cu uzură și praf reduse. Pentru autoturisme de zi cu zi, mașini sport, vehicule 4WD, SUV-uri și vehicule comerciale ușoare.

Plăcuțe frână STREET PERFORMANCE

Plăcuțele frână STREET PERFORMANCE sunt concepute pentru șoferii care doresc caracteristici de frânare superioare plăcuțelor OE tradiționale. Dezvoltate pentru a oferi un răspuns puternic al fricțiunii la apăsarea pedalei, ele reduc totodată la minimum uzura și praful.

Recomandate pentru autoturisme de zi cu zi și mașini sport, vehicule 4WD, SUV-uri și compatibile cu vehiculele comerciale ușoare.

Pentru o putere de frânare optimă, combinați plăcuțele STREET PERFORMANCE cu discurile STREET SERIES T2 sau cu discurile canelate 4000 SERIES T3.

Codurile de piesă STREET PERFORMANCE sunt identificate prin sufixul SP.

Date tehnice:

  • Înălțime: 59,6 mm
  • Lățime: 99,8 mm
  • Grosime plăcuță: 13,8 mm
  • FMSI: 8458-D1347

Compatibil cu:

  • Infiniti FX30D (2010–2013): 3.0 TD
  • Infiniti FX37 (2008–2013): 3.7
  • Infiniti FX50 (2008–2013): 5.0
  • Infiniti G37 (2008–2014): 3.7
  • Infiniti M30D (2010–2014): 3.0 TD
  • Infiniti M35h (2011–2014): 3.5 Hybrid
  • Infiniti M37 (2010–2014): 3.7
  • Infiniti Q50 (2016–2020): 3.0 Twin Turbo 304BHP
  • Infiniti Q50 Hybrid (2013–2020): 3.5 Hybrid 360BHP, 3.5 Hybrid 360BHP AWD
  • Infiniti Q60 (2013–2020): 3.7 S 320BHP
  • Infiniti Q60 Coupe (2016–2020): 2.0 Turbo 211BHP
  • Infiniti Q70 (2014–2020): 2.2 TD 170BHP, 3.0 TD 238BHP, 3.7 320BHP
  • Infiniti QX70 (2013–2017): 3.0 TD 238BHP, 5.0 390BHP
  • Nissan 370Z (2009–): 3.7 330BHP
  • Nissan 370Z Nismo (2009–): 3.7 355BHP
  • Nissan Skyline Coupe (V36) V36 (2007–2014): 3.7 Type-S

Scrie o recenzie

Scrie o recenzie







  sau  Anulează

Nu ați găsit răspunsul?
Introduceți o nouă întrebare
Aveți o întrebare? Căutați răspunsul.




MarcăModelTyp
INFINITIFX30D3.0 TD (2010-2013)
INFINITIFX373.7 (2008-2013)
INFINITIFX505.0 (2008-2013)
INFINITIG373.7 (2008-2014)
INFINITIM30D3.0 TD (2010-2014)
INFINITIM35h3.5 Hybrid (2011-2014)
INFINITIM373.7 (2010-2014)
INFINITIQ503.0 Twin Turbo 304BHP (2016-2020)
INFINITIQ50 Hybrid3.5 Hybrid 360BHP (2013-2020)
INFINITIQ50 Hybrid3.5 Hybrid 360BHP AWD (2013-2020)
INFINITIQ603.7 S 320BHP (2013-2020)
INFINITIQ60 Coupe2.0 Turbo 211BHP (2016-2020)
INFINITIQ702.2 TD 170BHP (2014-2020)
INFINITIQ703.0 TD 238BHP (2014-2020)
INFINITIQ703.7 320BHP (2014-2020)
INFINITIQX703.0 TD 238BHP (2013-2017)
INFINITIQX705.0 390BHP (2013-2017)
NISSAN370Z3.7 330BHP (2009-2012)
NISSAN370Z3.7 330BHP (2012-)
NISSAN370Z Nismo3.7 355BHP (2009-)
NISSANSkyline Coupe (V36) V363.7 Type-S (2007-2014)

Compatibil cu aceste vehicule

Recent posts

Afișaje RWD POWER

Afișaje motorsport pentru monitorizarea parametrilor motorului
Read more
Cricuri și rampe

Cel mai important ajutor din garaj - cricul!
Read more
Garrett PowerMax pentru motoarele 1,9 TDI

Soluție Plug & Play pentru creșterea puterii
Read more
Intercoolere Races Motorsport

Noua evoluție a intercoolerelor Races.
Read more
Suspensii sport

Drumul către un comportament rutier mai bun: Cum alegi suspensia potrivită?
Read more
Garrett Powermax Fiat 500 Abarth

Powermax aduce mai multă putere pentru racheta de buzunar Fiat 500 Abarth.
Read more
Garrett Motion

Garrett Motion este liderul tehnologic global în domeniul supraalimentării. Tehnologii dezvoltate în monoposturile de Formula 1, aplicate și în vehiculele de serie obișnuite.
Read more
Căști BELL

Cum să alegi casca potrivită de la BELL Racing?
Read more
Cum să instalezi un scaun sport?

Ghid simplu despre cum să îți echipezi interiorul cu un scaun sport.
Read more

Categorii Producători

Loading...