*347 366   

DBA disc brakes aust

DBA Xtreme Performance plăcuțe frână față DB2341XP

Plăcuțe frână DBA Xtreme Performance: mușcătură inițială puternică și fricțiune constantă într-un interval larg de temperaturi. Pentru mașini sport, zile de pistă, tractare grea și vehicule 4WD modificate.

New product

La comandă : 6buc.

La dvs cel tărziu: 18. 11.

688,70 RON cu TVA

DB2341XP   

9316391439765

Întrebări

Întrebări

DBA Xtreme Performance plăcuțe frână față DB2341XP

DBA Xtreme Performance plăcuțe frână față DB2341XP

Plăcuțe frână DBA Xtreme Performance: mușcătură inițială puternică și fricțiune constantă într-un interval larg de temperaturi. Pentru mașini sport, zile de pistă, tractare grea și vehicule 4WD modificate.

Trimiteți întrebări magazinului despre acest produs.

* Câmp obligatoriu

  sau  Anulare

Informații legate de restocare

DBA Xtreme Performance plăcuțe frână față DB2341XP

DBA Xtreme Performance plăcuțe frână față DB2341XP

Pentru informații legate de disponibilitatea și restocarea produsului vă rugăm completați formularul.

* obigatoriu

  sau  Anulează

Plăcuțe frână DBA Xtreme Performance: mușcătură inițială puternică și fricțiune constantă într-un interval larg de temperaturi. Pentru mașini sport, zile de pistă, tractare grea și vehicule 4WD modificate.

Plăcuțe frână XTREME PERFORMANCE

Plăcuțele frână XTREME PERFORMANCE (XP) sunt concepute pentru șoferii care cer o mușcătură inițială puternică și o fricțiune constantă într-un interval larg de temperaturi. Compusul XP este ideal pentru aplicații solicitante, unde un nivel ridicat de fricțiune este esențial pentru frânarea în siguranță în condiții extreme.

Recomandate pentru autoturisme sport de stradă și vehicule de poliție pentru urmăriri, zile de pistă la nivel de club, tractare grea și vehicule 4WD modificate.

Pentru performanțe optime de frânare, combinați plăcuțele XTREME PERFORMANCE cu discurile 4000 sau 5000 Series cu caneluri T3.

Codurile de piesă XTREME PERFORMANCE au sufixul XP.

Date tehnice:

  • Înălțime: 61,5 mm
  • Lățime: 151,9 mm
  • Grosime plăcuță: 15,8 mm
  • FMSI: 8906-D1736/9154-D1736

Compatibil cu:

  • CHEVROLET (Thailand) Colorado (2015–): 2.8 TD
  • HOLDEN (Thailand) Colorado (2015–): 2.8 TD
  • Infiniti Q50 (2013–2020): 2.0 Turbo 211BHP, 2.2 TD 170BHP
  • Infiniti Q50 Sport (2013–2020): 2.2 TD 170BHP
  • Infiniti Q60 Coupe (2016–2020): 2.0 Turbo 211BHP
  • Nissan X-Trail (2017–): 1.3 Turbo 160BHP, 1.7 TD 150BHP 4WD, 2.0 TD 177BHP
  • Nissan X-Trail 7 Seat (2014–): 1.6 TD 130BHP, 1.6 Turbo 163BHP
  • Renault Koleos 2 (2017–): 2.0 TD 175BHP 2WD, 2.0 TD 175BHP 4WD, 2.0 TD 190BHP 4WD

Scrie o recenzie

Scrie o recenzie







  sau  Anulează

Nu ați găsit răspunsul?
Introduceți o nouă întrebare
Aveți o întrebare? Căutați răspunsul.




MarcăModelTyp
CHEVROLET (Thailand)Colorado2.8 TD (2015-)
HOLDEN (Thailand)Colorado2.8 TD (2015-)
INFINITIQ502.0 Turbo 211BHP (2014-2020)
INFINITIQ502.2 TD 170BHP (2013-2020)
INFINITIQ50 Sport2.2 TD 170BHP (2013-2020)
INFINITIQ60 Coupe2.0 Turbo 211BHP (2016-2020)
NISSANX-Trail1.3 Turbo 160BHP (2019-)
NISSANX-Trail1.7 TD 150BHP 4WD (2019-)
NISSANX-Trail2.0 TD 177BHP (2017-)
NISSANX-Trail 7 Seat1.6 TD 130BHP (2014-)
NISSANX-Trail 7 Seat1.6 Turbo 163BHP (2015-)
RENAULTKoleos 22.0 TD 175BHP 2WD (2017-)
RENAULTKoleos 22.0 TD 175BHP 4WD (2017-)
RENAULTKoleos 22.0 TD 190BHP 4WD (2019-)

Compatibil cu aceste vehicule

Recent posts

Afișaje RWD POWER

Afișaje motorsport pentru monitorizarea parametrilor motorului
Read more
Cricuri și rampe

Cel mai important ajutor din garaj - cricul!
Read more
Garrett PowerMax pentru motoarele 1,9 TDI

Soluție Plug & Play pentru creșterea puterii
Read more
Intercoolere Races Motorsport

Noua evoluție a intercoolerelor Races.
Read more
Suspensii sport

Drumul către un comportament rutier mai bun: Cum alegi suspensia potrivită?
Read more
Garrett Powermax Fiat 500 Abarth

Powermax aduce mai multă putere pentru racheta de buzunar Fiat 500 Abarth.
Read more
Garrett Motion

Garrett Motion este liderul tehnologic global în domeniul supraalimentării. Tehnologii dezvoltate în monoposturile de Formula 1, aplicate și în vehiculele de serie obișnuite.
Read more
Căști BELL

Cum să alegi casca potrivită de la BELL Racing?
Read more
Cum să instalezi un scaun sport?

Ghid simplu despre cum să îți echipezi interiorul cu un scaun sport.
Read more

Categorii Producători

Loading...